508 647 868

  • slajd1 - inne
  • slajd2 - inne

Kim jesteśmy?

Biuro rachunkowe "Podkowa" to profesjonalne i atrakcyjne cenowo usługi księgowe dla każdej firmy!Biuro rachunkowe „Podkowa” świadczy profesjonalne usługi księgowe od 2013  roku, dla firm które prowadzą pełną lub uproszczoną księgowość. Nasze biuro rachunkowe posiada licencję Ministra Finansów. Nasze biuro mieści się na terenie miasta Otwock. Jednakże nasze usługi księgowe świadczymy na terenie miast takich jak Otwock, Józefów, Warszawa i okolice.

Licencja, którą posiadamy świadczy o tym, że sprawy firmy powierzone są odpowiedzialnemu i profesjonalnego biurze rachunkowemu. Zespół naszego biura składa się z doświadczonych praktyków w dziedzinie rachunkowości i usług księgowych. Oprócz pełnego profesjonalizmu cechuje nas również indywidualne podejście do klienta a także konkurencyjna i atrakcyjna cena usług.

Ważnym, jest iż oprócz standardowych usług pomożemy Państwu przy rejestracji działalności gospodarczej a także doradzimy i wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązania z zakresu optymalizacji podatkowej Państwa firmy.

Biuro księgowe - jesteśmy dla Ciebie Szeroki zakres oferty dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Zadzwoń lub napisz

508 647 868

ul. Andriollego 16Ł, lokal 13. Otwock, 05-400

 


 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 18:00

Napisz wiadomość

1000 znaków pozostało